Přihlášení z nového zařízení

FLOWii Vás nově upozorňuje na přihlášení do Vašeho účtu z nového, respektive neznámého zařízení. Pokud se přihlásíte z nového zařízení, do e-mailu Vám přijde notifikace o přihlášení z neznámého zařízení.

Pokud jste si jisti, že se jedná o Vaše přihlášení do FLOWii, stačí, když si zařízení označíte jako důvěryhodné proklikem z e-mailu přímo do FLOWii.

Případně po přihlášení do FLOWii klikněte na Mé nastavení, Osobní a zde klikněte na Zobrazit poslední přihlášení. V seznamu pak označte zařízení jako důvěryhodné.

Seznam přihlášení je vidět i v sekci Uživatelé, administrátor si zde může zobrazit nejen seznam zařízení, prostřednictvím kterých se uživatel do systému přihlašuje, ale také datum a čas jednotlivých přihlášení.

Přehlednější export odpracovaného času

Měření času na úkolech je stará známá funkce ve FLOWii. Nově nyní můžete vytvořit export odpracovaného času z jednotlivých intervalů odpracovaných v úloze. Dosud bylo možné exportovat celkový čas odpracovaný na úkolu nebo celkový čas odpracovaný na činnostech v úkolu. Problém však nastal, pokud jste strávili více času na jedné činnosti v úkolu a potřebovali vyexportovat jednotlivé odpracované intervaly. Tuto možnost nyní máte v podobě nové funkce exportu do Excelu.

Export seznamu odpracovaných intervalů v úkolech lze vytvořit přímo v evidenci Úkoly nebo v konkrétní zakázce.

Nové funkce mobilní aplikace FLOWii

Mobilní aplikace FLOWii prošla řadou změn. Ve verzi pro Android i iOS si nyní můžete zaznamenávat docházku přímo v mobilním zařízení. Součástí docházky je také možnost naplánovat si absenci do budoucna, například přidání plánované pracovní neschopnosti nebo dovolené, lékaře a podobně. V nové aplikaci pro iOS najdete také možnost přidávání PDF příloh k jednotlivým záznamům, například zakázkám, úkolům, událostem a obchodním případům.

Podívejte se na novinky ve videu

 

Stanislav Jarolímek
Email: stanislav@leadmachine.cz