Víme, jak to mají produktoví, obchodní i marketingoví manažeři v korporacích těžké. Omezené rozpočty, omezené pravomoci, neustálý tlak na čísla. Každá aktivita se musí vejít do chlívečku globální kampaně. A právě tento kvartál je vždycky ten nejdůležitější.

Mise

Naším cílem je pomáhat právě lidem v různých manažerských rolích u našich klientů. Zní to jako fráze? Možná. Ale pro nás je důležité, aby naši klienti věděli a věřili tomu, že budeme neustále hledat cesty, jak jim osobně ušetřit práci a zajistit co nejlepší výsledky.

Kdo jsme

Jsme stroje na vaše leady. Stroje pro růst vašich prodejních čísel.

Jsme poradenská společnost pro obchod a marketing. Naším cílem je, abyste vy dosahovali lepších obchodních výsledků a získali větší kontrolu nad celým procesem obchodu i marketingu.

Mnohaleté zkušenosti s prodejem produktů a služeb jsou zárukou úspěšné kampaně.

Co děláme

Forma naši pomoci záleží na oblasti. Marketingové služby přímo dodáváme. Pro obchod můžeme nabídnout mentoring, konzultace, nebo školení. Našim klientům nabízíme některé z našich služeb níže.

Rozvoj prodeje

Nové leady rychle

Zvládání telefonického rozhovoru

Úspěšné marketingové kampaně

Nejlepší viditelnost na internetu

Web pod kontrolou

Postup spolupráce

S našimi klienty se chceme setkat již před přípravou návrhu konceptu a nabídky. Snažíme se najít opravdové potřeby klienta (osobní i ve společnosti). Na základě připravujeme vizi řešení a následně jeho hodnotu pro klienta. Vevýsledku připravujeme vlastní realizaci našich služeb. Zajišťujeme také outsourcing výkonostního marketingu.

Obory

Softwarové firmy

Strojírenství

Stavebnictví, Architektura a Design

 

Více o nás

Tým

Kontakt

Reference