Stavebnictví, architektura a design

Víme, jak těžké je získat nové zakázky na projektech. Na trhu je přetlak dodavatelů, kteří se snaží zaujmout nové klienty a dostat se do nových projektů. A to nás krize ve stavebním sektoru teprve čeká.

V tomto oboru musíte nabízet něco výjimečného. Pokud vás ale neznají architekti a developeři, tak výjimečnost nestačí. Potřebujete o sobě dát vědět. Většina firem pohybujících se na trhu má okruh několika známých architektů a partnerů. A nemá nastavený proces, jak aktivně získat další. Dělá obchod i marketing pocitově. Emočně. Informace o zákaznících, potenciálních projektech, nabídkách drží v hlavě a v mobilu. Maximálně si vede tabulky v Excelu. Přitom obchod i velká část marketingu je o výkonosti nastaveného systému a dodržování pravidel.

Pokud se chcete odlišit, musíte mít plán. Musíte změnit své chování v obchodu i marketingu. A proto nabízíme naše služby pro obchod i marketing. Pomůžeme vám vytvořit ten plán a naladit prodeje na vyšší výkon, vybereme ideální řešení pro získání nových zakázek. Navrhneme jednotlivé kroky, a pomůžeme vám je nastavit a zavést do praxe.

 

Zkuste si odpovědět otázky níže

Pokud na některou z nich odpovíte záporně (nebo vnitřně nejste spokojeni s touto odpovědí), umíme vám pomoci.

  1. Jsem spokojen s úspěšností získávání zakázek (konverzí) u nových zákazníků?
  2. Zvyšuje se nám meziročně objem prodejů podle očekávání?
  3. Máme obchodní plán pro tento rok?
  4. Je povědomí o naší firmě mezi odbornou veřejností dostatečné?

 

Podívejte se na reference, kde najdete i dodavatelé do interiéru a stavebnictví obecně. Projděte si nabídku našich služeb pro obchod i marketing.

Růst prodejů · Nové leady · Marketingové kampaně · Vedení firmy · Obchodní tým · Viditelnost na internetu · Web 

Chcete zjistit více?