Stavebnictví, architektura a design

Víme, jak těžké je získat nové zakázky na projektech. Na trhu je přetlak dodavatelů, kteří se snaží zaujmout nové klienty a dostat se do nových projektů. A to nás krize ve stavebním sektoru teprve čeká.

V tomto oboru musíte nabízet něco výjimečného. Pokud vás ale neznají architekti a developeři, tak výjimečnost nestačí. Potřebujete o sobě dát vědět. Většina firem pohybujících se na trhu má okruh několika známých architektů a partnerů. A nemá nastavený proces, jak aktivně získat další. Dělá obchod i marketing pocitově. Emočně. Informace o zákaznících, potenciálních projektech, nabídkách drží v hlavě a v mobilu. Maximálně si vede tabulky v Excelu. Přitom obchod i velká část marketingu je o výkonosti nastaveného systému a dodržování pravidel.

Pokud se chcete odlišit, musíte mít plán. Musíte změnit své chování v obchodu i marketingu. A proto nabízíme naše služby pro obchod i marketing. Pomůžeme vám vytvořit ten plán a naladit prodeje na vyšší výkon, vybereme ideální řešení pro získání nových zakázek. Navrhneme jednotlivé kroky, a pomůžeme vám je nastavit a zavést do praxe.

 

Zkuste si odpovědět otázky níže

Pokud na některou z nich odpovíte záporně (nebo vnitřně nejste spokojeni s touto odpovědí), umíme vám pomoci.

  1. Jsem spokojen s úspěšností získávání zakázek (konverzí) u nových zákazníků?
  2. Zvyšuje se nám meziročně objem prodejů podle očekávání?
  3. Máme obchodní plán pro tento rok?
  4. Je povědomí o naší firmě mezi odbornou veřejností dostatečné?

„Konečně jsme našli správného partnera, který rozumí našim potřebám. LEADMACHINE neustále hledá způsoby, jak nám pomoci generovat výsledky a zároveň co nejvíce zjednodušit naši práci. Petrovy zkušenosti s prací v globální korporátní společnosti jsou skutečným přínosem při diskusích a plánování nových telemarketingových kampaní. Chceme s LEADMACHINE spolupracovat i v budoucnu.“
Michal Wojdat, Regional Marketing Manager – Industry Reg. Central, Essity Professional Hygiene

Líbí se nám osobitý a proaktivní přístup. Lidé v LEADMACHINE jsou orientovaní na výsledek. Cítíme u nich zájem, aby kampaň dopadla co nejlépe. Navíc Petr s Ivou sami přináší nové nápady na další akce. Oceňujeme také profesionální znalost oboru a praxe. Jsou to prostě zkušení partneři.“
Martin Vávra, Sales Manager, cadconsulting

DALŠÍ REFERENCE

Projděte si nabídku našich služeb pro obchod i marketing.

Chcete zjistit více?