• Bezkonkurenční služba...

  „Bezkonkurenční služba, kterou LEADMACHINE nabízí, a díky které jsme se dostali ke spoustě nových zákazníků. Nejsou nejlevnější, ale s ohledem na zkušenost u jiných firem s obdobnou službou, je LEADMACHINE rozhodne nejefektivnější. Je to dáno jak přístupem skvělých operátorů, tak i výstupy, které nám poskytovali na denní bázi a možností, je přímo s operátory kdykoliv konzultovat.“
  Jakub Poukar, Technical Manager

 • Konečně jsme našli správného partnera...

  "Konečně jsme našli správného partnera, který rozumí našim potřebám. LEADMACHINE neustále hledá způsoby, jak nám pomoci generovat výsledky a zároveň co nejvíce zjednodušit naši práci. Petrovy zkušenosti s prací v globální korporátní společnosti jsou skutečným přínosem při diskusích a plánování nových telemarketingových kampaní.
  Chceme s LEADMACHINE spolupracovat i v budoucnu."

  Michal Wojdat, Regional Marketing Manager – Industry Reg. Central, Essity Professional Hygiene

 • LEADMACHINE předčili naše očekávání...

  "Přínos ze spolupráce předčil naše očekávání. Služby LEADMACHINE jsou poskytovány na velmi vysoké úrovni a díky jejich profesionalitě a nasazení se z leadů stávají opravdový zákaznici. Pokud tedy máte v úmyslu rozvíjet příležitosti pro svoji společnost, spolupráce s LEADMACHINE bude pro vás tou nejvýhodnější investicí."

  Naďa Imrich, BDM for Microsoft Business Applications

 • Partner schopný komunikovat naši hodnotu...

  "Když dva dělají totéž, není to totéž. Leadmachine to potvrzuje. Je to pro nás jediný dodavatel na českém trhu, který je schopen kvalitně komunikovat hodnotu produktů i řešení do různých průmyslových oborů. Spolupracujeme s nimi již několik let. Doporučuji"

  Marek Svoboda, Territory Marketing Manager, Czech Republic, Slovakia, Hungary, South-Eastern Europe 

 • Rozkryjí potřeby zákazníka mimo rámec kampaně...

  „Nejvíce si ceníme u LEADMACHINE schopnost technicky erudovaného jednání s potenciálními zákazníky. Jsou schopni rozkrýt potřeby zákazníka, i když jsou mimo rámec původní kampaně. Na takto předjednané leads se dobře a efektivně navazuje s jednáním o nabídce konkrétních služeb či řešení.“

  Tomáš Čurda, Business Development Manager

 • Profesionální přístup s extrémně rychlou učící křivkou...

  Při spolupráci s Petrovým týmem bylo od začátku zřejmé, že jde o vysoce profesionální přístup s extrémně rychlou učící křivkou. To nám umožnilo poměrně velmi rychle dostat kvalitní leady a to i v tak specifickém odvětví jako je průmyslové mytí dílů, kde je zapotřebí se při komunikaci se zákazníky prokázat dobrou technickou znalostí této problematiky."

  Martin Kalina, Area Sales Manager CZ

3D tisk, 3D skenery

Počítačová simulace

Spec. online časopis

IT služby

Informační systémy

PLM systémy

PLM systémy

Kancelářský nábytek

Klimatizace, tep. čerpadla

Okenní profily

Fleetové vozy

MES systémy

Stroje pro praní dílů

Profesionální hygiena

Automatizace

Kancelářský nábytek

Informační systémy

Dotační poradenství

Cloudové služby

M365, IT služby

Obalové služby

Software

Profesionální hygiena

Potrubní systémy