• LEADMACHINE předčili naše očekávání...

  "Přínos ze spolupráce předčil naše očekávání. Služby LEADMACHINE jsou poskytovány na velmi vysoké úrovni a díky jejich profesionalitě a nasazení se z leadů stávají opravdový zákaznici. Pokud tedy máte v úmyslu rozvíjet příležitosti pro svoji společnost, spolupráce s LEADMACHINE bude pro vás tou nejvýhodnější investicí."

  Naďa Vyhlídalová, BDM for Microsoft Business Applications

 • Komunikace a přístup na vysoké úrovni...

  "Od počátku spolupráce byla komunikace a přístup Ivy na vysoké úrovni. Samotné školení bylo velmi příjemné, vedené v příjemně přátelské atmosféře. Úroveň znalostí a především různé pohledy ze samotné praxe byly velmi inspirující. Na základě této zkušenosti plánujeme, že bychom si školení zopakovali."

  Vladimír Bárta, co-owner

 • Partner schopný komunikovat naši hodnotu...

  "Když dva dělají totéž, není to totéž. Leadmachine to potvrzuje. Je to pro nás jediný dodavatel na českém trhu, který je schopen kvalitně komunikovat hodnotu produktů i řešení do různých průmyslových oborů. Spolupracujeme s nimi již několik let.
  Doporučuji"

  Marek Svoboda, Territory Marketing Manager, Czech Republic, Slovakia, Hungary, South-Eastern Europe 

 • Rozkryjí potřeby zákazníka mimo rámec kampaně...

  „Nejvíce si ceníme u LEADMACHINE schopnost technicky erudovaného jednání s potenciálními zákazníky. Jsou schopni rozkrýt potřeby zákazníka, i když jsou mimo rámec původní kampaně. Na takto předjednané leads se dobře a efektivně navazuje s jednáním o nabídce konkrétních služeb či řešení.“

   

  Tomáš Čurda, Business Development Manager

 • Sami LEADMACHINE přináší nové nápady...

  Líbí se nám osobitý a proaktivní přístup. Lidé v LEADMACHINE jsou orientovaní na výsledek. Cítíme u nich zájem, aby kampaň dopadla co nejlépe. Navíc Petr s Ivou sami přináší nové nápady na další akce.

  Oceňujeme také profesionální znalost oboru a praxe.  Jsou to prostě zkušení partneři."

   

  Martin Vávra, Sales Manager