Od července 2019, kdy jsme pro vás začali psát tento blog, jsme publikovali velké množství zajímavých článků. Začátek roku je dobrá chvíle pro ohlédnutí, za hlavními tématy.

Pokud by vás zajímalo, jak si zajistit kvalitní leady, přečtěte si články Jak poznáte kvalitní lead a Jak zajistit kvalitní lead v telemarketingu.

Hodně jsme se věnovali, jak a k čemu lze telefonní komunikace využít. Jednotlivé výhody i rizika diskutujeme ve článcích Aktualizace CRM databáze pomocí telemarketingu, Mají průzkumy po telefonu ještě smysl?, B2B telemarketing pro vytváření leadů, B2B telemarketing pro eventy a Telefonní komunikace pro oblast služeb.

Několik tipů, jak se lépe připravit na telefonické kampaně, najdete v článcích 5 tipů, jak správně připravit telemarketingový skript, Proč jsou u telemarketingu důležité náslechy?, Proč je segmentace pro B2B telefonní komunikaci tak důležitá. Když už zmiňujeme databáze, tak by vás mohl zajímat i článek Budovat si vlastní databázi kontaktů, nebo ji koupit?.

Na podzim jsme dva články věnovali i Mezinárodnímu strojírenskému veletrhu v Brně – 5 krátkých bodů, jak zvýšit návštěvnost na MSV pomocí B2B telemarketingu a Noví zákazníci bez MSV? Jde to. Strojírenský veletrh 2020 je sice ještě daleko, ale třeba vás tyto články inspirují, jak přistoupit k budoucím výstavám.

Při každé přípravě marketingové kampaně je dobré vědět, co můžete očekávat za výsledek. K tomu vám pomůže historická zkušenost z dřívějších kampaní a trochu hrátek s pravděpodobností – Co mají společného Blackjack, obchodování na burze, sport a telemarketing?.

Zrovna tento týden jsem četl, že se krize odkládá. My ale věříme, že je dobré být na připraven a znát svůj plán pro krizové období – Jak dělat marketing v době krize?.

Trochu z jiného soudku je článek, kde porovnáváme tři nástroje pro online dotazníky – Online průzkumy a jak na ně.

Pokud potřebujete poradit, nebo pomoci, obraťte se na nás. Napište nebo zavolejte.

 

Nový rok teprve začíná, tak si ho užijte. Ať je pro vás úspěšný.

Petr Chaloupka
Tel.: +420 777 587 024
Email: petr@leadmachine.cz