Dříve jsme si všechny programy instalovali do počítače. Licencovalo se po jednotlivých přístrojích a pokud jste si koupili z jakéhokoliv důvodu nový, museli jste si většinou koupit i novou licenci vašeho softwaru. U některých programů to tak (bohužel) stále funguje.

V dnešní internetové době a prohlížečů, které jsou svým způsobem samostatným operačním systémem, máme však čím dál častěji možnost využít pro svoje potřeby online systém. Typickým příkladem je firemní mini ERP systém FLOWii, který nabízíme. Zásadní výhodou je, že se svými přihlašovacími údaji přihlásíte do systému na jakémkoliv zařízení připojeném na internet. Svůj notebook tedy můžete nechat doma a na návštěvě nebo v kavárně se v případě nutnosti přihlásíte na jiném zařízení, které tam je k dispozici. Třeba i na Vašem mobilním telefonu.

Licence a přístupy

Platíte obvykle za uživatele, bez ohledu na to, na kolika zařízeních se přihlašuje. Zároveň je systém poskytován formou služby, kdy platíte ročně nebo měsíčně, můžete tedy pružně reagovat v případě příchodu nových zaměstnanců či naopak ukončení pracovních poměrů. Například u FLOWii platíte jen za to, co opravdu využijete. To znamená, že pokud máte zaměstnance v terénu, který potřebuje jen přístup do docházky a úkolů, nemusíte mu platit plnou licenci, ale jen základní verzi s požadovanou funkčností, což vám ušetří nemalé peníze.

Zobrazte si data z FLOWii v analytické mapě

Vždy aktuální

Neřešíte aktualizace ani podporovaný operační systém (spousta firem má stále alespoň jeden počítač s nebezpečnými Windows XP, protože jejich software na novějším nefunguje). Software se aktualizuje automaticky a vy se tak vždy přihlašujete do nejnovější verze. Například u FLOWii se objeví novinky jedenkrát za jeden až dva měsíce. A my vás o nových funkcích pravidelně informujeme, abyste je mohli ihned začít používat.

Za nás tedy říkáme online software jednoznačně ano! Pokud máte zájem se dozvědět více o firemním mini ERP systému FLOWii, rádi vám ho představíme při online schůzce, kontaktujte nás!

Stanislav Jarolímek
Email: stanislav@leadmachine.cz