Když chcete letět, potřebujete pořádnou raketu. My jsme si pořídili novou: krásný web, kde kromě našeho pravidelného blogu najdete marketingový slovník a další zajímavé zdroje a informace o telefonní komunikaci, o B2B marketignu a také o tom, jak stavíme kampaně my v LEADMACHINE.

Na tomto webu vám pravidelně přinášíme informace o B2B telemarketingu, trendech v B2B telemarkentigu, ale najdete tady také naše případové studie, v nichž popisujeme, jak generujeme nové leady.

Obyčejný telemarketing dělá spousta firem a call center, my se odlišujeme přidanou hodnotou a také tím, že naše kampaně a generování nových leadů vnímáme dlouhodobě, strategicky. Proto raději mluvíme o telefonní komunikaci. A v neposlední řadě využíváme naše zkušenosti: v byznysu jsme od devadesátých let, ve velkých korporacích, v našich vlastních firmách i jako agentura pro klienty.

Jsme transparentní, jsme intenzivní, jsme kompetentní… a přesně o tom náš nový web s blogem o vytváření nových leadů je. Rádi s vámi sdílíme naše zkušenosti, náš pohled na to, jak telefonickou a mailovou komunikaci postavit, jak vytvořit kampaň… jsme LEADMACHINE. Dobře šlapající stroj, který může pomoct i vašemu byznysu.

Potkejte se s námi a vyzkoušejte.