Corpis Maps je perfektní software pro manažery, kterým dává například přehled o aktivitě obchodníků v různých oblastech. Díky nové funkcionalitě se z Corpis Maps stává také skvělý nástroj pro samotné obchodníky, protože mohou zadávat data v terénu přímo do Corpis Maps!

Starší CRM systémy (často ještě „on premise“) mají velké problémy zajistit rychlý a flexibilní přístup z mobilu do systému. Ale ani nové cloudové řešení nedokážou kombinovat manažerské online dashboardy, aktualizaci záznamů a třeba navigaci na adresu zákazníka. Téměř výhradně to musí řešit oddělenými nástroji. Corpis Maps tak nabízí obchodním týmům řešení, které doplňuje klasické funkce CRM nástrojů.

 

Ukázka výběru obchodníka přímo v mapě

 

Jedním klikem navigujte

V mapě najdete u každé firmy (nebo jiného bodu, který v mapě sledujete) proklik do navigace, ať už používáte Waze, Google Maps, nebo Apple Mapy. Obchodník se (klidně až v autě) podívá do mapy v Corpis Maps – podle barvy pozná, který zákazník již byl navštíven a který ne – vybere zákazníka, ke kterému pojede a jedním klikem zahájí navigaci.

 

Příklad prokliku do navigace Waze.

 

Hned po schůzce v systému? Ano!

Po absolvované schůzce může hned doplnit vše potřebné. V Corpis Maps má připravená pole, která vyplní. Může to být datum, nebo rozbalovací seznam, ze kterého vybere jednu či více možností, případně také poznámka nebo číslo.

Reporty kampaní nemusí být jen nudná čísla

Na základě vyplněných údajů se automaticky mění barvy bodů v mapě, takže hned vidíte, kteří zákazníci již byli navštíveni.

 

Barevně označené body podle toho, zda byl zákazník navštíven.

 

Z mobilu stejně pohodlně jako z notebooku

Celý projekt je optimalizován i pro mobilní telefony a tablety, nepotřebujete s sebou tedy nosit ani notebook, pokud ho zrovna nepotřebujete při schůzce.

 

Optimalizace pro mobilní telefony

 

Kdykoliv stáhněte data a importujte do CRM

Díky této funkci přibyla v Corpis Maps také možnost stáhnout zdrojová data. Průběžně tedy můžete stahovat CSV s doplněnými daty ze schůzek a tento soubor pak třeba importovat do Vašeho CRM.

 

V seznamu map přibyla ikona pro stažení dat

 

Corpis Maps pro všechny

Nová funkcionalita posouvá Corpis Maps opět blíže všem zaměstnancům. Již to není jen nástroj pro manažery, ale pro všechny zaměstnance v terénu, kterým usnadní zápisy z výjezdů a zpřehlední i celkový pohled na obchod ve firmě.

 

Vše o Corpis Maps

 

Petr Chaloupka a Stanislav Jarolímek
Tel.: +420 777 587 024
Email: petr@leadmachine.cz, stanislav@leadmachine.cz