Jak je to dlouho, kdy jsme tady využili analytické mapy Corpis Maps, abychom se podívali na nějaký obor? V loni v srpnu jsme si „vytáhli“ výrobce nábytku (článek zde mapy zde). Tentokrát jsme využili informace České komory autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT), a udělali rychlé zobrazení firem působících v této oblasti.

Kolega pro vás vybral jihozápad republiky, a kromě zobrazených screenshotů vám nabízíme i odkaz na vlastní interaktivní mapu, kde si můžete vyzkoušet vlastní příklady. Nic nemusíte stahovat, nikam se registrovat. Vše je na cloudu, volně přístupné.

Reporty kampaní nemusí být jen nudná čísla

Proč Corpis Maps

Díky vlastnostech Corpis Maps, jsme mohli do mapy dostat informace, které bychom do Google Maps nedostali – rozdělení podle toho jaké služby pokrývají (inženýring, stavebnictví nebo technické služby) nebo kategorizaci podle oboru (dopravní stavby, geotechnika apod.). Navíc vám uvedená mapa umožňuje vyhledávat podle města, nebo PSČ jenom firmy, kterou jsou třeba ve vašem okolí.

Corpis Maps - projekční firmy v heatmapě

Ukázka zobrazení firem v heatmapě

 

Corpis Maps - projekční firmy v clusteru

Praktičtější je asi zobrazení v územních clusterech. Pokud na ně kliknete zobrazí se vám vpravo seznam firem, kderé (při daném zvětšení) cluster obsahuje.

 

COrpis Maps - výběr podle města

Kolega připravil výběr dle jména obce

 

Corpis Maps - výběr dle PSČ

Nebo je libo PSČ?

Corpis Maps - výběr oboru

To můžeme dále kombinovat s oborem, na který se námi heldaná firma má zabývat…

 

Corpis Maps - výběr podle funkce

Případně, zda tato firma má/ nabízí k tomu oboru inženýrskou stavební nebo technickou službu. Podle toho co potřebujete.

 

Vše o Corpis Maps

 

Petr Chaloupka a Stanislav Jarolímek
Tel.: +420 777 587 024
Email: petr@leadmachine.cz, stanislav@leadmachine.cz